Model:BJG-120-H6
RGB CPU cooler 12v Unique appearance Automatic color BJG-120-H6
-7 * 24 Online Service and Customer Support.
-Door-to-Door Logistics Service.
-Multi Variety and Small Batch Production.
-On Demand Customization.
-Committed to provide Factory Direct Sales.
Model BJG-120-H6
Radiator size 128*100*158mm
Voltage DC 12V
Pump speed 800-1800RPM±10%
Bearing type Hydraulic Bearing
Connector PWM(4PIN connector)
TDP 150W
Heat pipe size ?6.0mm copper